::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


Засідання Експертної групи Фонду соціального захисту інвалідів з розгляду документів щодо протезування та/або ортезування учасників АТО, які втратили функціональні можливості кінцівок.
13 July 23:03

            Фондом соціального захисту інвалідів (далі – Фонд) 12.07.2017 року проведено засідання Експертної групи Фонду з розгляду документів щодо доцільності протезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями учасника антитерористичної операції Чалапчія Олександра Олександровича, інваліда війни, особи з інвалідністю І-ї групи, які подані протезно-ортопедичним підприємством ТОВ «Ортотех-Сервіс ГмбХ» за участю Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Свириденко В.В. та представників:
-  Секретаріату Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю;
-  Міністерства соціальної політики України;
Міністерства охорони здоров’я України;
- УкрНДІ протезування, протезобудування та відновлення працездатності та протезно-ортопедичних підприємств;
- громадських організацій.
            За результатами розгляду заяви учасника АТО Чалапчія О.О. на протезування за новітніми технологіями в Україні, Експертною групою Фонду були прийняті такі рішення:
-    Вважати навики користування протезами учасника антитерористичної операції Чалапчія О.О. достатніми для здійснення протезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями в Україні.
-     Вважати за доцільне здійснити протезування лівої та правої кінцівок Чалапчія О.О. виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями в Україні, за комплектацією згідно з додатком до Протоколу, вітчизняним підприємством - надавачем спеціалізованої допомоги  ТОВ «Ортотех- Сервіс ГмбХ»;
              В рамках обговорення іншого, відповідно до Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації, Експертною групою вирішено рекомендувати Фонду звернутись до Трастового фонду НАТО з пропозицією фінансової підтримки на доукомплектування протезних виробів Свириденка В.В. захисними рукавицями (гігієнічна рукавиця) MyoSkinNatural 8S11N=210X78 R7-2 у кількості 2 одиниці та 8S11N=210X78 L7-2 у кількості дві одиниці на підставі заяви Свириденка В.В. від 12.07.2017.

News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions