::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


Круглий стіл в Запоріжжі
19 July 13:14

Push for increase

За участі представників Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та найбільших роботодавців області відбувся «круглий стіл», метою якого було сприяння в розв’язанні проблем працевлаштування безробітних осіб з інвалідністю в Запоріжжі.

У своєму виступі начальник відділу взаємодії з роботодавцями Запорізького обласного відділення Фонду зазначила, що в Україні, як і в більшості європейських країн, задля захисту осіб з інвалідністю діє концепція квотування державою певного відсотка робочих місць на підприємствах. Були наведені приклади успішних підприємств регіону, керівники яких відповідально ставляться до виконання обов’язків щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та змогли створити відповідні умови для забезпечення реалізації їх права на працю.

Представники відділення Фонду нагадали присутнім про існуючі у державі механізми заохочення роботодавців до створення нових робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Всі учасники заходу зазначали, що лише спільні та злагоджені дії з соціальними партнерами стануть запорукою успіху в роботі по працевлаштуванню осіб з інвалідністю.


News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions