::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Запоріжці вшанували пам'ять великого Кобзаря
13 марта 10:54

Нажать для увеличения

9 березня, українська спільнота відзначила 203-тю річницю з дня народження Тараса Шевченка. З цієї нагоди відбулось урочисте покладання квітів до погруддя Кобзаря у Шевченківському районі Запоріжжя за участю представників обласної та міської влади, громадських організацій, активістів. У заході також взяли участь народний депутат України Ігор Артюшенко, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, заступник голови облдержадміністрації-керівник апарату Зінаїда Бойко, а також керівництво Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Ім’я Шевченка - невід’ємне від Запоріжжя, Хортиці, Дніпра та серця кожного українця. Великий Кобзар присвятив Запорізькому краю десятки своїх творів, де оспівував Запорозьку січ, легендарну Хортицю, Великий Луг.

Учасники свята слухали та заново осмислювали пісні на вірші Тараса Шевченка у виконанні вихованців запорізьких навчальних закладів.

У виступах зазначалося, що ім’я Кобзаря стало символом не тільки нашого народу, а й цілої епохи людства. На всіх етапах свого творчого шляху Шевченко писав з думою про долю народу, про долю його змученої в неволі Батьківщини - України. Тарас Шевченко мріяв про вільну державу і на сьогодні такі думки та мотиви більш  ніж актуальні та близькі сучасникам.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов