::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Засідання Комісії
14 марта 13:10

Нажать для увеличения

Директор Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Олена Космакова взяла участь у засіданні Комісії з питань надання підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів права на користування пільгами, на якій було розглянуто питання про надання Сумській обласній  організації Українського товариства глухих права на користування пільгами з оподаткування. Дане засідання проходило під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ірини Купрейчик.

Ірина Купрейчик розпочала засідання з оголошення порядку денного, який включав в себе такі питання: надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для Сумської обласної  організації Українського товариства глухих.

У ході засідання були розглянуті документи  вищезазначеної організації щодо отримання  права на користування пільгами з оподаткування  та заслухано думки присутніх щодо доцільності їх надання, проаналізовано соціальну значимість організації та її фінансовий стан.

          За підсумками засідання, було прийнято рішення про надання дозволу організації на право користування пільгами з оподаткування.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов