::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Міжнародний день захисту прав споживачів
15 марта 15:24

Нажать для увеличения

           15 березня відділом правової роботи Луганського відділення Фонду проведено правоосвітницький семінар на тему: «Права споживача у разі придбання лікарських засобів, які реалізуються аптечними закладами», приуроченого до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів.

            Провідні юрисконсульти Луганського відділення Біріна К. та М’ягков А. на семінарі з членами Сєвєродонецької громадської організації осіб з інвалідністю  «Надія» та членами Луганської обласної організації УТОС роз’яснили право споживачів на захист, у разі його порушення; на прикладах проаналізували  механізм та види здійснення такого захисту; розповсюдили Пам’ятку для споживача, з питань загальних вимог до  лікарських засобів, що реалізуються (відпускаються) аптечними закладами, яка була розроблена відділом правової роботи Луганського відділення.

            Також, на семінарі обговорювалося питання про пільги осіб з інвалідністю на отримання ліків; про права пацієнта та порядок отримання безкоштовних ліків, а також ознайомили присутніх з постановою КМУ  "Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів", відповідно до якої,  з 1 квітня 2017 року запроваджується відшкодування вартості лікарських засобів при амбулаторному лікуванні хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми згідно з переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів.

Захід мав позитивний характер, оскільки всі присутні з зацікавленістю та інтересом прийняли участь у семінарі, а також висловили надію, що в подальшому проведення подібних правоосвітницьких заходів з різної тематики, стане традиційним, адже, люди з інвалідністю мають труднощі в отриманні юридичних консультацій, що, перш за все, пов’язано з недостатньою доступністю до відповідних установ.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов