::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


З Україною у серці живу
15 марта 15:26

Нажать для увеличения

Під такою назвою в Херсоні відбувся святковий захід, яким вперше відзначили у області День українського добровольця та відкрили обласну національно-патріотичну акцію «Ми – українці». У переповненій залі Херсонського музичного училища були присутні керівники області, військовослужбовці військових частин та з’єднань, які дислокуються у області, курсанти Херсонської державної морської академії, волонтери, представники творчої інтелігенції області, керівництво Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Усіх присутніх привітали голова Херсонської облдержадміністрації А.Гордєєв, перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації В.Січова, голова Херсонської обласної ради В.Мангер, лауреат національної премії імені Тараса Шевченка А.Кичинський, чотириразова паралімпійська чемпіонка з плавання, вихованка Херсонського РЦ «Інваспорт» Є.Мерешко та інші.

А.Гордєєв та В.Мангер вручили воїнам Почесні грамоти та Подяки облдержадміністрації, ордени та медалі «За оборону рідної держави».

Від імені зібрання було покладено квіти до меморіалу захисникам України. Присутні також вшанували хвилиною мовчання перших добровольців Херсонщини, які в числі 50 добровольців відправились захищати кордони України та загинули у 2014 році під Іловайськом – Р.Сторчеуса, О.Пєшкова, завідувача сектором правової роботи відділення Фонду М.Жекова.

Присутніх вітали вихованці херсонських музичного училища та училища культури, також співачка Світлана Тарабарова.

Добрим словом згадали усіх воїнів, волонтерів АТО Херсонщини, які стали справжніми народними героями і яких завжди будуть пам’ятати і шанувати їх героїзм.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов