::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


Підсумки роботи
17 March 13:33

Push for increase

                Херсонське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів підвело підсумки подачі звітності за 2016 рік роботодавцями області. Станом на 1 березня поточного року відділом правового забезпечення, взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи прийнято 2447 звітів, або 99,1 % від кількості, що свідчить про високий рівень відповідальності роботодавців області та оперативної роботи відділення Фонду.

Спеціалістами відділу протягом звітного періоду надавались роз`яснення роботодавцям області  щодо реєстрації у відділенні Фонду, нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів, подання звіту за формою 10-ПІ, а також зверталася увага щодо адміністративної відповідальності за невиконання нормативу та неподання звіту. Крім того з роботодавцями проводилися інформаційні зустрічі щодо необхідності виконання ними статей 19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та про можливості надання роботодавцям фінансової допомоги, позики, дотації за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів на створення робочих місць для працевлаштування інвалідів, у тому числі учасників АТО з інвалідністю.

         Відповідно ж до угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин відділенням направлено Головному управлінню Держпраці у Херсонській області направлено перелік роботодавців, які не подали звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів та які не зареєструвалися у відділенні Фонду для подальшого виявлення порушення роботодавцями встановлених строків надання звітів.

         Наполеглива робота з роботодавцями продовжується.


News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions