::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Засідання комісії з вирішення питань по роботі з ЄІАБД
20 марта 10:18

Нажать для увеличения

    В Кіровоградському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів відбулося засідання комісії з вирішення питань по роботі з ЄІАБД. В  засіданні комісії прийняли участь фахівці відділення Фонду, представник Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації та представник Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області.

   Основним питанням, яке розглянули члени комісії – внесення змін до ЄІАБД по суб’єктам господарювання стосовно їх статусу на даний момент.

   Директор відділення Фонду Шевченко Н.С. доповіла присутнім про діяльність комісії щодо вирішення питань по роботі з ЄІАБД та ознайомила з нормативними документами, на підставі яких діє комісія.

    Заступник начальника відділу правового забезпечення, взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи -  Поліщук О.М. інформувала про господарюючі суб’єкти,  в яких відбулися зміни щодо їх діяльності .

    В обговоренні прийняли участь всі члени комісії і було винесено рішення щодо роботи з ЄІАБД та внесення відповідних змін до бази.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов