::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Адреси регіональних відділень Фонду
21100, м. Вінниця, вул. Пирогова, 135-а
тел./факс (0432)68-00-28
електронна адреса:
директор: Полонський Сергій Дмитрович
 
43008, м. Луцьк, пр. Писаревського, 3а
тел./факс (0332)25-42-04
електронна адреса:
директор: Шевчук Валерій Олексійович
 
49101, м. Дніпро,
вул. Святослава Хороброго, 11
тел./факс (056)744-71-29
електронна адреса:
директор: Новіченко Максим Анатолійович
 
фактична адреса:
87515, м. Маріуполь,
вул. Архітектора Нільсена, 42
контактний телефон:(099)787-90-44,
(066)998-41-31 Малявіна Тетяна Владиславівна,
(095)526-00-53 Проценко Ольга Іванівна
юридична адреса:
87515, м. Маріуполь, вул. Серова, 1а
електронна адреса:
donetsk@ispf.gov.ua,
doofszid@ukr.net
директор: Пімонова Віра Іванівна
 
10003, м. Житомир, вул. Домбровського, 38
тел./факс (0412)22-89-89
електронна адреса:
Zhytomyr.ov@ispf.gov.ua
директор: Возний Ярослав Юрійович
 
88000, м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, 14
тел./факс (0312)61-53-35
електронна адреса:
Zakarpattia@ispf.gov.ua
директор: Воробець Андрій Юрійович
 
Прийом звітів від роботодавців здійснюється
за адресою: м. Запоріжжя. пр. Соборний, 75, 2 поверх, кім. 226
Зупинка транспорту "Пл. Пушкіна"
тел. (061)787-46-41
Адреса для звітів, які надсилаються поштою:
69600, м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 147
електронна адреси:
Zvitis@ukr.net (для отримання консультацій щодо  реєстрації у відділенні, заповнення та подання звітів)
директор: Олійник Юрій Миколайович
 
76006, м. Івано-Франківськ, вул. Гуцульська, 9
тел./факс (0342)77-37-75
електронна адреса:
If@ispf.gov.ua
директор: Жураківський Василь Юрійович
 
25009, м. Кропивницький,
вул. Соборна, 7А
тел./факс (0522)33-22-69
електронна адреса:
 директор: Шевченко Наталія Станіславівна 
 
04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72
Приймальня (044)425-81-23, 425-50-14
Відділ правової та кадрової роботи,бухгалтерія та планово-економічний сектор (044)425-12-68
Відділ взаємодії з роботодавцями і громадськістю (044)425-50-14
електронна адреса:
kyivregion@ispf.gov.ua
 в.о.директора: Матищук Надія Петрівна
 
03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 104
тел. (044)528-68-17
електронна адреса:
Kyivmisto@ispf.gov.ua,
fondkiev26@gmail.com (для отримання консультацій щодо реєстрації у відділенні, заповнення та надання звітів)
директор: Прушківський Володимир Станіславович
 
93012, м. Рубіжне, вул. 30 років Перемоги, 5
тел. (06453)7-35-43
електронна адреса:
Loofszi14@ispf.gov.ua
директор: Чибрисова Наталія Вікторівна
 
79000, м. Львів, пл. Маланюка, 6
тел./факс (032)261-10-01
електронна адреса:
директор: Мисаковець Галина Григорівна
 
54001, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46
тел./факс (0512)37-47-61, 37-47-63
електронна адреса:
Mykolaiv@ispf.gov.ua
 директор: Чекарь Ірина Костянтинівна
 
65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83
тел./факс (048)722-52-42
електронна адреса:
Odessa@ispf.gov.ua
директор: Кольцов Віталій Михайлович
 
36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1
тел./факс (0532)56-36-23
електронна адреса:
Poltava@ispf.gov.ua
директор: Дяченко Олександр Миколайович
 
33000, м. Рівне, вул. Замкова, 10а/1
тел./факс (0362)26-65-82, 26-58-80
електронна адреса:
Rivne@ispf.gov.ua
 директор: Балахно Сніжана Михайлівна
 
40004, м. Суми, вул. Горького, 2
тел. (0542)22-70-44, факс (0542)22-33-37
електронна адреса:
Sumy@ispf.gov.ua
директор: Космакова Олена Василівна
 
46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8
тел./факс (0352)25-54-59
електронна адреса:
Ternopil@ispf.gov.ua
директор: Базилевська Ірина Віталіївна
 
61022, м. Харків, майдан Свободи, 5,
Держпром 1-й під’їзд, кім.16
тел./факс (057)757-40-77
електронна адреса: 
Kharkiv@ispf.gov.ua
 директор: Лещенко Наталія Олександрівна
 
73000, м. Херсон, пр. Інжененра Корсакова, 5а
тел./факс (0552)49-02-12
електронна адреса: 
Kherson@ispf.gov.ua
директор: Ракша Олександр Олексійович
 
29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87
тел./факс (0382)76-26-01
електронна адреса: 
Khmelnytskyi@ispf.gov.ua
директор: Карапозюк Василь Миколайович
 
18001, м. Черкаси, вул. Благовісна, 269/105
тел. (0472)54-21-27
електронні адреси:
директор: Хоменко Ольга Миколаївна
 
58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 87-г
тел./факс (03722)7-25-85
електронна адреса:
Chernivtsifszi@ispf.gov.ua,
Chernivtsifszi@ukr.net
директор: Мельничук Микола Дмитрович
 
14017, м. Чернігів, вул. Комінтерна, 14
тел./факс (0462)67-28-51
електронна адреса: 
Chernihiv@ispf.gov.ua
директор: Лось Ірина Іванівна
Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов