::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


З Надією у майбутнє!
08 июня 12:18

Нажать для увеличения

Одеське відділення Фонду соціального захисту інвалідів 1 червня 2017 року спільно з громадською організацією «Інваліди Надії в майбутнє» провели святковий захід з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. До заходу було залучено велику кількість колективів міста.

На центральній площі «Аркадії» відбувся інтегрований  благодійний концерт за участю інтернатних закладів, багатодітних сімей, дітей учасників АТО та іншіх статусів.У святі також взяли участь діти учасників бойових дій, переселенців, діти з інвалідністю та сироти.

В рамках цього заходу було проведено Благодійну акцію «Серце до серця - Посмішка до посмішки», майстер-клас «Домашня лялька» та інтегрована виставка на якій були представлені творчі роботи дітей інвалідів з дитячих будинків інтернатів міста Одеси та Одеської області.

За активну участь у Благодійній акції директором Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА та головою правління Одеської обласної організації інвалідів «Інваліди Надії в майбутнє» нагороджено грамотою директора Фонду соціального захисту інвалідів Кольцова Віталія Михайловича.

До свята усі  діти отримали подарунки — солодощі, морозиво, іграшки, розвиваючі ігри, повітряні кульки. Приємним сюрпризом став літній трамвайчик, який безкоштовно катав дітлахів містом.

По завершенню свята відбулося дружнє чаювання з солодощами, під час якого діти із задоволенням спілкувалися, ділилися враженнями, фотографувалися.

 


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов