Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Перевірки у Тернополі
09 червня 08:44

Натисніть для збільшення

Директором Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Базилевською І.В., головним бухгалтером Маленькою Л.В. в присутності директора комунального закладу «Мельнице-Подільський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Кугаївської Н.Я., головного бухгалтера Нагорної Т.Л., матеріально-відповідальної особи - асистента вчителя-реабілітолога Незнайомої В.П. проведено перевірку цільового використання безповоротної фінансової допомоги, наданої обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів у 2016 році.

 

Комунальний заклад «Мельнице-Подільський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» перереєстрований 29 квітня 2016 року. Розташований за адресою площа Галицька 37, смт. Мельнице-Подільська Борщівського району Тернопільської області. В штаті закладу працює 11,5 одиниць.

 

Згідно Положення - основна мета центру є реалізація головних завдань, визначених Законами України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про реабілітацію інвалідів в Україні", "Про соціальні послуги" щодо забезпечення права дітей інвалідів на соціальну реабілітацію та адаптацію з метою їх наступної інтеграції в дитячі колективи дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл, здійснення комплексу реабілітаційних заходів відповідно до індивідуального плану реабілітації дитини-інваліда, проведення заходів з професійної орієнтації дітей-інвалідів відповідно до їх ІПР, зокрема оволодіння ними трудовими навичками, у тому числі у трудових майстернях, визначення можливостей дітей-інвалідів до професійного навчання  у відповідних навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів, здійснення співпраці з вітчизняними та закордонними реабілітаційними, освітніми, медичними, науковими підприємствами, установами та організаціями з питань реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів.

 

Безповоротна фінансова допомога надана згідно Договору від 23.09.2016 року, № 23-09-ФП для придбання реабілітаційного обладнання для здійснення системи реабілітаційних та корекційно-відновлювальних заходів для дітей-інвалідів.

Кошти використані за цільовим призначенням. Для кожної дитини, що отримує послуги оформлена особова справа. Проводиться робота із сусідніми громадами про можливість надання якісних соціальних, реабілітаційних послуг.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування