Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Доступність на Волині
09 червня 13:40

Натисніть для збільшення

Днями відбулось чергове засідання комітетузабезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м.Луцька, в роботі якого взяла участь представник відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

В оновленому складі члени комітету доступності спільно із запрошеними представниками громадських організацій обговорили результати виконання відповідними службами Державних будівельних норм при спорудженні об’єктів житлового та громадського призначення. Також піднімались питання про облаштування зупинок громадського транспорту для посадки та висадки інвалідів-візочників, озвучення, застосування тактильних контрастних ліній для зручності людей з вадами зору,інші проблеми, що постають перед маломобільними мешканцями обласного центру Волині.

Окрім того, члени комітету провели аудит доступності приміщення КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №2”. Відзначено, що у цьомумедичномузакладіствореніналежніумови для пересування людей з мало мобільними можливостями, протеліфтвузькуватий для перевезеньінвалідів у візочках, тож просили згодом його замінити на більший. Також побажали запросити на наступне засідання комітету забезпечення доступності міста керівників Луцького підприємства електротранспорту та “Новоїпошти”.

Директор департаменту соціальної політики поінформувала про Програму соціальної адаптації осіб з інвалідністю на 2017 рік, аналогів якої немає в Україні. Вона допоможезалучати людей з інвалідністю до наданняпослуг, щомаютьсуспільно-кориснуспрямованість та відповідають потребам громадиміста. Зокрема, люди з захворюваннями опорно-руховогоапаратузможутьформуватисправи, а з послабленимзором - надаватиконсультації.

Представник відділення Фонду повідомила про результати роботи відділення щодо соціального захисту інвалідів в напрямку створення належних умов доступного середовища життєдіяльності, здорового соціально-психологічного клімату для адаптації неповносправних осіб у всі сфери соціального життя, а також ознайомила з положеннями Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в України» стосовно нормативу працевлаштування неповносправних осіб, можливостей Фонду щодо надання фінансової допомоги на створення додаткових робочих місць для людей з вадами здоровя, фінансування їхнього навчання для здобуття професії, фізкультурно-спортивної реабілітації, передплати періодичних видань, засновниками яких є Всеукраїнські громадські організації інвалідів, підтримку діяльності громадських організацій, що опікуються проблемами неповносправних осіб тощо.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування