Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Методична допомога підприємствам громадських організацій інвалідів
16 червня 12:23

Натисніть для збільшення

У першій половині червня 2017 року директор Миколаївського обласного відділення Фонду І. Чекарь провела ряд зустрічей з директорами підприємств громадських організацій інвалідів, метою яких є інформування про послуги, які надає відділення фізичним особам та роботодавцям для вирішення питання зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, а також надання консультативно-методичної допомоги керівникам підприємств ГОІ при формуванні пакетів документів для отримання фінансової допомоги за рахунок коштів Фонду.

Минулого року результатом такої роботи стало отримання ПОГ «Вознесенське УВП УТОС» фінансової допомоги на створення на робочому місці інваліда належних санітарно – гігієнічних, виробничих та технічних умов згідно з індивідуальною програмою реабілітації інваліда та створення додаткового робочого місця для працевлаштування інваліда. В грудні 2016 року ПГО «Центр виробничої практики інвалідів АТО «Літопис» отримало фінансову допомогу на технічне переоснащення підприємства та створення 18 додаткових робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Спеціалісти відділення здійснюють консультаційно–методичний супровід підприємства на протязі всього періоду підготовки документів та здійснює взаємодію зі службою зайнятості під час підбору осіб з інвалідністю для працевлаштування на робочі місця, створені в результаті отримання фінансової допомоги за рахунок коштів Фонду.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування