Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса26 липня 11:43
Директор Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Олена Космакова 20 липня 2017 року прийняла участь у засіданні «круглого столу» на тему «Посилення співпраці усіх сторін соціального партнерства з питань адаптації осіб з обмеженими фізичними можливостями на сучасному ринку праці».

24 липня 11:19
19 липня 2017 року відбулась робоча зустріч директора Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галини Мисаковець з головою бойового товариства учасників бойових дій, ветеранів та інвалідів АТО Ігорем Циганком та членом правління цього товариства Іваном Тимочком.

24 липня 11:17
29 червня 2017 року директор Миколаївського відділення І. Чекарь спільно із заступником директора Г. Жуковою та головним бухгалтером О. Свічинською відвідали Підприємство громадської організації «Центр виробничої практики інвалідів АТО «Літопис» з метою контролю за виконанням умов договору про надання фінансової допомоги на безповоротній основі.

24 липня 11:16
У Миколаєві пройшов ІХ обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з інвалідністю «Перлини півдня», головною метою якого є сприяння процесу реабілітації та соціальної адаптації інвалідів засобами мистецтва, пошук нових талантів та їх підтримка.

19 липня 13:13
14 липня поточного року заступник директора Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Сератюкова Г.В. прийняла участь у черговому профінформаційному семінарі для осіб з інвалідністю, організованому Південним районним центром зайнятості м. Запоріжжя.

19 липня 13:10
За участі представників Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та найбільших роботодавців області відбувся «круглий стіл», метою якого було сприяння в розв’язанні проблем працевлаштування безробітних осіб з інвалідністю в Запоріжжі.

19 липня 13:09
Представники Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів долучилися до святкових заходів щодо відзначення 60-тиріччя створення Луцького будинку культури УТОГ, який за ці роки став осередком громадського і творчого життя організації.

19 липня 13:07
Директор Луганського відділення Фонду соціального захисту інвалідів Чибрисова Н.В. завітала до Центру психосоціальної адаптації для переселенців, який був створено за допомогою міжнародних грантів і вже близько року успішно працює у місті Старобельську.

18 липня 09:57
10 липня 2017 року відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організацій інвалідів при Запорізькій обласній державній адміністрації, у якій взяв участь, як член комісії, директор Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Олійник Ю.М.

17 липня 12:13
З 6 по 10 липня 2017 року у м. Умань Черкаської області відбувся Всеукраїнський семінар «Професійна реабілітація та зайнятість осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, а також ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів, обмін досвідом», проведений громадською організацією «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «Гармонія» за підтримки Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів.

13 липня 22:48
Фондом соціального захисту інвалідів 12.07.2017 року проведено засідання Експертної групи Фонду з розгляду документів щодо доцільності протезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями учасника антитерористичної операції Чалапчія Олександра Олександровича, інваліда війни, особи з інвалідністю І-ї групи.

11 липня 18:10
11 липня 2017 року у місті Києві Міністерством соціальної політики України спільно з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні проведено засідання круглого столу на тему: “Актуальні питання політики зайнятості людей з інвалідністю

06 липня 17:11
Директор Харківського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Лещенко Н.О. взяла участь в організованому Харківською обласною державною адміністрацією засіданні круглого столу

04 липня 18:09
В.о. директора Фонду соціального захисту інвалідів Линдюк О.А. та заступник директора Фонду Кисляк І.О. 03.07.2017 року прийняли участь у нараді за дорученням Президента України під головуванням Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання підчас участі в антитерористичної операції Свириденко В.В.щодо нагальних питань організації реабілітації учасників антитерористичної операції, яка відбулась в Адміністрації Президента України.

29 червня 15:08
Нарада в Житомирі

29 червня 15:06
Пільги з оподаткування для Рівненського УВП УТОС

27 червня 15:41
20 червня 2017 року у Миколаєві відбулось засідання Робочої групи з розгляду питань, пов’язаних з наданням дозволу на право користування пільгами з оподаткування, визначення доцільності надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі, цільової позики та дотації на створення спеціальних робочих місць для інвалідів підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів, в якому взяла участь заступник директора Миколаївського обласного відділення Фонду Г. Жукова.

26 червня 17:08
У травні цього року за ініціативи голови Луганської ОДА Юрія Гарбуза між адміністрацією та громадськими організаціями області було підписано «Меморандум взаємодії між громадським організаціями, які опікуються питаннями соціального захисту осіб з інвалідністю».

22 червня 17:35
20 червня поточного року у Херсоні пройшло чергове засідання Громадської консультативної ради у справах інвалідів при обласній державній адміністрації щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, на якому було розглянуто, у тому числі питання про діяльність Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів у поточному році і основні завдання на 2017 рік.

Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування