::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


Координаційна рада
13 April 09:58

Push for increase

Підвищення якості надання послуг людям з особливими потребами – нагальне завдання кожної профільної установи області – на цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик під час засідання Координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями, в якій взяла участь директор Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Олена Космакова.

Разом з керівниками міських та районних громадських організацій, заступник голови ОДА обговорила питання потреби в соціальних послугах в реабілітаційних установах денного перебування для осіб з інвалідністю та якості надання соціальних і медичних послуг даній категорії населення.

Ірина Купрейчик акцентувала увагу присутніх на необхідності тримати активну позицію у цьому питанні керівникам усіх громадських організацій та інших установ. На її думку, саме це є запорукою успішної роботи їх об’єднань та розвитку сфери надання послуг людям з обмеженими можливостями в цілому.

За словами заступника директора Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради, начальника управління  у справах осіб з інвалідністю та людей похилого віку Алли Котляр, за підсумками минулого року було встановлено, що такі люди найбільше потребують медичної реабілітації. Тому наразі вже розглядаються питання щодо розширення медичних послуг людям з обмеженими можливостями та створення нового медичного реабілітаційного центру для відповідної категорії осіб.

Зокрема голова Сумської обласної громадської організації дітей-інвалідів та молоді з функціональними обмеженнями «Наші родини» Людмила ФРУНЗЕ повідомила, що 36 учасників цієї організації  вже виявили бажання щодо денного перебування (32 сумчанина та 4 жителя області, в основному це люди з інтелектуальною недостатністю та важкою формою ДЦП) та наголосила на необхідності більш широкого інформування зазначеної категорії населення про можливість отримання соціальних та медичних послуг.

Алла Котляр запевнила, що мешканці районів Сумської області, які потребують допомоги, не залишаються без уваги. В обласному центрі створена бригада, яка згідно з графіком виїздить до районів та проводить обстеження дітей-інвалідів на місцях.


News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions