Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Рівненським особливим дітям дарували великодній настрій
13 квітня 14:50

Натисніть для збільшення

Рівненський навчально-реабілітаційний центр „Особлива дитина” гостинно відчинив двері Великодню. За доброю традицією до дітей завітали мер Рівного Володимир Хомко та соціальні партнери дитячого закладу. Щороку радують малечу гостинцями та проводять майстер-класи із розпису великодніх смачних сувенірів. Діти надзвичайно люблять творити, бачать світ у своїх яскравих відтінках, тому робота з оздоблення пряників перетворилася на справжнє свято дитячих фантазій.

Майстер-клас від майстрів виробничого навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Світлани Рибачок і Наталії Тис та випускниці навчального закладу Людмили Степанець дозволив дітям на якийсь час відчути себе справжніми художниками. Насолоду отримали всі – і діти, і їхні батьки, і вихователі, і гості.

Подібні зустрічі із вихованцями закладу особливо важливі для адаптації дітей в суспільстві та їх повноцінного розвитку. Писанкові традиції дозволяють дарувати  віру в добро, а гостинці від постійних друзів стали для дітей своєрідною ознакою великоднього свята.  Дякуємо за щире ставлення до непростої долі особливої дитини. Такі стосунки допомагають та надихають на подальшу самовіддану роботу.

Цікаві, змістовні виступи талановитих вихованців „Особливої дитини” гармонійно переплелися із творчим заняттям юних художників. Свої вірші гостям подарувала юна поетеса, учасниця „Поетичної толоки” Богдана Матвієнко. Її твір, як і усі виступи вихователів і дітей Центру,  були сповнені закликами до любові, єдності і згоди.  Особливі діти створили свої унікальні великодні пряники, розмалювали сонячними фарбами настрій усіх присутніх та звернулися до дорослих із побажаннями віри у життя, адже воно у нас одне.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування