Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Простір без бар’єрів
20 квітня 10:53

Натисніть для збільшення

Мініатюрні копії двох архітектурних візитівок з’явилися в Черкасах. Їх встановили перед будівлями-оригіналами – Палацом одружень та музеєм «Кобзаря», що на Хрещатику.

Зменшені макети історичних пам’яток містять безліч дрібних елементів, а ще надписи трьома мовами – українською, англійською та шрифтом Брайля, аби їх змогли «побачити» на дотик незрячі.

На знак відкриття символічне біле полотно з мініатюр 10 квітня зняли міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із їхнім автором, скульптором Владиславом Димйоном та черкащанкою з вадами зору Тетяною Курко.

Міні-моделі встановлені в рамках реалізації одразу двох цільових програм – розвитку дизайну міського середовища та «Простір без бар’єрів». У другому півріччі цього року дизайнери почнуть працювати над копією будівлі сучасного «Укрсоцбанку», колишнього готелю «Слов’янський».

Над відтворенням пам’яток архітектури з минулої осені працював відомий у місті скульптор Владислав Димйон.

Першою на дотик Палац одружень та музей «Кобзаря» (раніше Будинок братів Цибульських) «побачила» жителька обласного центру Тетяна Курко.

Між тим, не встигли міні-копії історичних будівель з’явитися на вулицях міста, як уже «обросли» легендами. Завісу таємниці привідкрив сам скульптор Владислав Димйон. Переконує: якщо чоловік чи жінка мріють про кохання, то варто обома руками потриматися за башти на зменшеній копії Палацу одружень. А якщо доторкнутися до входу в РАЦС чи потерти балкончик, то невдовзі й у реальному житті можна переступити його поріг.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування