Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36



Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.com



Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23



Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Адреси регіональних відділень Фонду
21100, м. Вінниця, вул. Пирогова, 135-а
тел./факс (0432)-68-00-28
електронна адреса:
директор: Полонський Сергій Дмитрович
 
43008, м. Луцьк, пр. Писаревського, 3а
тел./факс (0332)-25-42-04
електронна адреса:
директор: Шевчук Валерій Олексійович
 
49101, м. Дніпро,
вул. Святослава Хороброго, 11
тел./факс (056)-744-71-29
електронна адреса:
директор: Новіченко Максим Анатолійович
 
фактична адреса:87515, м. Маріуполь, вул. Енгельса, 42
контактний телефон:(099)-787-90-44,
(066)998-41-31 Малявіна Тетяна Владиславівна,
(095)526-00-53 Проценко Ольга Іванівна
юридична адреса:87515, м. Маріуполь, вул. Серова, 1а
електронна адреса: doofszid@ukr.net.
директор: Пімонова Віра Іванівна
 
10003, м. Житомир, вул. Домбровського, 38
тел./факс (0412)-22-89-89
електронна адреса:
Zhytomyr@ispf.gov.ua.
директор: Возний Ярослав Юрійович
 
88000, м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, 14
тел./факс (03122)-3-53-50
електронна адреса:
Zakarpattia@ispf.gov.ua.
директор: Воробець Андрій Юрійович
 
Прийом звітів від роботодавців здійснюється
за адресою: м. Запоріжжя. пр. Соборний, 152, 5 поверх, кім. 521, 522
Зупинка транспорту "Пл. Пушкіна"
тел. (0-61) 787-50-64
Алреса для звітів, які надсилаються поштою:
69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 147
електронна адреса:
Zvitis@ukr.net (для отримання консультацій щодо  реєстрації у відділенні, заповнення та подання звітів)
директор: Олійник Юрій Миколайович
 
76006, м. Івано-Франківськ, вул. Гуцульська, 9
тел./факс (0342)-77-37-75
електронна адреса:
Ivano-Frankivsk@ispf.gov.ua.
директор: Жураківський Василь Юрійович
 
25009, м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня, 7А
тел./факс (0522)-33-22-69
електронна адреса:
Kirovohrad@ispf.gov.ua.
 директор: Шевченко Наталія Станіславівна 
 
04655, м. Київ, вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-417-53-01
електронна адреса:
Kiev-Oblast@ispf.gov.ua.
 директор: Неборський Володимир Олександрович
 
03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 104
тел. (044)-331-82-26
електронна адреса:
fondkiev26@gmail.com (для отримання консультацій щодо реєстрації у відділенні, заповнення та надання звітів)
Kiev@ispf.gov.ua.
директор: Прушківський Володимир Станіславович
 
93010, м. Рубіжне, вул. 30 років Перемоги, 5
тел. (06453)-735-43
електронна адреса:
Luhansk@ispf.gov.ua.
 Директор: Чибрисова Наталія Вікторівна
 
79000, м. Львів, пл. Маланюка, 6
тел./факс (032)-261-10-01
електронна адреса:
Lviv@ispf.gov.ua.
директор: Мисаковець Галина Григорівна
 
54001, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46
тел./факс (0512)-37-47-61, -37-47-63
електронна адреса:
Mykolaiv@ispf.gov.ua.
 директор: Чекарь Ірина Костянтинівна
 
65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83
тел./факс (048)-722-52-42
електронна адреса:
Odesa@ispf.gov.ua.
директор: Кольцов Віталій Михайлович
 
36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1
тел./факс (0532)-56-36-23
електронна адреса:
Poltava@ispf.gov.ua.
директор: Дяченко Олександр Миколайович
 
33000, м. Рівне, вул. Замкова, 10а/1
тел./факс (0362)-26-65-82, 26-58-80
електронна адреса: ;
Rivne@ispf.gov.ua.
 директор: Балахно Сніжана Михайлівна
 
40004, м. Суми, вул. Горького, 2
тел. (0542)-22-70-44, факс (0542)-22-33-37
електронна адреса:
Sumy@ispf.gov.ua.
директор: Космакова Олена Василівна
 
46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8
тел./факс (0352)-25-54-59
електронна адреса:
Ternopil@ispf.gov.ua.
директор: Базилевська Ірина Віталіївна
 
61022, м. Харків, майдан Свободи, 5,
Держпром 1-й під’їзд, кім.16
тел./факс (057)-757-40-77
електронна адреса: 
Kharkiv@ispf.gov.ua.
 директор: Лещенко Наталія Олександрівна
 
73000, м. Херсон, пр. 40-річчя Жовтня, 5а
тел./факс (0552)-49-02-12
електронна адреса: 
Kherson@ispf.gov.ua.
директор: Ракша Олександр Олексійович
 
29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87
тел./факс (0382)-76-26-01
електронна адреса: 
Khmelnytskyi@ispf.gov.ua.
директор: Карапозюк Василь Миколайович
 
18001, м. Черкаси, вул. Благовісна, 269/105
тел. (0472)-54-21-27
електронні адреси:
директор: Хоменко Ольга Миколаївна
 
58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 87-г
тел./факс (03722)-7-25-85
електронна адреса:
директор: Мельничук Микола Дмитрович
 
14017, м. Чернігів, вул. Комінтерна, 14
тел./факс (0462)-67-28-51
електронна адреса: 
Chernihiv@ispf.gov.ua.
директор: Лось Ірина Іванівна
Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування