::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Проведення заходів всеукраїнськими громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю
26 июня 17:30

 

06-10 червня 2019 року громадською організацією «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «Гармонія» у м. Умань проведено всеукраїнський семінар «Професійна реабілітація та зайнятість осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів. Інклюзивний реабілітаційно-соціальний туризм, як інноваційний вид реабілітації для осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів».

Метою заходу є аналіз чинного законодавства щодо професійної реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів. Обговорення пропозицій щодо створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, професійної та трудової реабілітації. Організація діалогу з представниками державних структур, представниками роботодавців та громадських організацій, які працюють в системі надання психіатричної допомоги, щодо професійної реабілітації, розвитку системи зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів. Обмін досвідом.

Захід затверджений в межах бюджетної програми «Фінансова підтримка громадських об’єднань осіб з інвалідністю, які мають статус всеукраїнських» відповідальним за виконання якої є Фонд соціального захисту інвалідів (далі – Фонд).

Участь взяла 171 особа, з них 156 осіб з інвалідністю. Залучено понад 20 представників органів влади та місцевого самоврядування, у тому числі представники Міністерства соціальної політики України, Фонду та Черкаського обласного відділення Фонду, Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, Департамент соціального захисту населення Черкаської ОДА, ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України», інші запрошені.

 


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов