::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Проведення заходів всеукраїнськими громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю
12 июля 14:36

У 2019 році громадські об’єднання осіб з інвалідністю активно проводять заходи з питань соціального захисту осіб з інвалідністю на різні теми.

Так, 25 червня ГО «Всеукраїнська асоціація підприємців та працюючих людей з інвалідністю України» за участю 39 осіб з них 23 особи з інвалідністю, проведено захід «Від бізнес ідеї – до бізнес плану та початок діяльності компанії». Слухачі дізналися про основні кроки для перетворення ідеї в бізнес проект, які базові метрики допомагають оцінити успішність проекту, як привернути увагу інвесторів, розкриті питання економічних трендів та партнерства в бізнесі. Ключовою метою заходу є підвищення обізнаності серед осіб з інвалідністю та керівників підприємств громадських організацій осіб з  інвалідністю в сфері започаткування власної справи та ведення бізнесу в подальшому.

На прохання керівників підприємств громадських організацій осіб з  інвалідністю проведено зустріч з Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю В.М. Сушкевичем на якій обговорено проблемні питання роботи підприємств осіб з інвалідністю.

Крім того, 25 червня ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» за участю 47 осіб з них 33 особи з інвалідністю, проведено захід «Тематичний семінар для організацій-членів ВГО «Коаліція», що надають послуги з денного догляду для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальної недостатності». На заході, у тому числі, проведено навчання для соціальних робітників та користувачів послуг денного догляду осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, з питань організації і надання денного догляду в організації, підвищено рівень обізнаності у сфері організації і надання послуг з денного догляду, здійснено обмін досвідом.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов