::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Щодо проведення заходів Громадською організацією “ Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Гармонія”
30 августа 15:53

За підтримки Міністерства соціальної політики та Фонду соціального захисту інвалідів в межах бюджетної програми КПКВК 2507020 “Фінансова підтримка громадських об’єднань осіб з інвалідністю, які мають статус всеукраїнських” Громадська організація “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Гармонія” з 05 по 09 вересня 2019 року за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Приморське (бувш. с. Більшовик), вул. Приморська, 50, Комплекс “Маямі” проводитиме 2 заходи.

Всеукраїнський семінар “Підвищення рівня кваліфікації керівників, спеціалістів та членів організації  “Школа лідерів”. Метою якого є підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів громадських організацій осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів. Залучення представників державних та недержавних структур, які працюють в системі надання психіатричної допомоги, для вирішення питань щодо покращення соціального захисту осіб з інвалідністю, які мають психічні розлади. Напрацювання спільних пропозицій, рекомендацій та вимог щодо роботи керівників та спеціалістів громадських організацій осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів.

Всеукраїнський семінар “Розвиток підприємництва серед осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів. Обмін досвідом”. Метою є всебічне обговорення питань розвитку підприємництва, створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів. Розгляд законодавчих актів України щодо соціального захисту осіб з інвалідністю даної нозології, питань співпраці з органами влади та органами місцевого самоврядування в Україні. Обмін досвідом.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов