Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


З нагоди свята Великодня
14 квітня 10:39

Натисніть для збільшення

        8  квітня 2017 року в приміщенні клубу  Кіровоградського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих  було проведено святковий захід для дітей з нагоди Великодня.  На заході були присутні  керівництво УТОС, заступник директора Кіровоградського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Бідна М.О. безпосередні учасники заходу - діти  з  інвалідністю по зору  та діти з родин інвалідів по зору.

            Розпочалася зустріч з привітань всіх присутніх з нагоди наступаючого великого свята Великодня. Великодень – це сімейне свято, тому разом з дітьми  в залі були присутні батьки, дідусі, бабусі та всі ті, хто забажав приєднатися до «Свята свят і торжества торжеств» - як іменується Великодень у православних християн.

           Дітям розповіли про походження свята Пасхи, про традиції пов’язані зі святом, а також  їм було запропоновано цілу низку  різноманітних розважальних конкурсів за участь в яких  всі діти отримали призи та подарунки.

            Захід пройшов у дружній сімейній обстановці тому що, це велике весняне свято приходить на землю разом з оновленням природи і несе з собою віру, надію, любов. Саме це і хотіли донести організатори заходу дітям.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування