Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Особам з інвалідністю особлива увага
13 квітня 09:55

Натисніть для збільшення

Люди з інвалідністю як найуразливіша категорія населення потребують особливого підходу у виборі професії та підбору  роботи, тому спеціалісти Запорізького обласного відділення ФСЗІ регулярно приймають участь у заходах для осіб з обмеженими можливостями, які проводяться на базі районних центрів зайнятості ДСЗН у Запорізькій області.

12 квітня  у м. Запоріжжі в Шевченківському районному  центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар та міні - ярмарок вакансій для осіб з обмеженою працездатністю. В заході  взяло участь 25 осіб з інвалідністю.

Фахівці центру зайнятості надали учасникам семінару інформацію про можливості отримання профорієнтаційних послуг, розповіли  про професії та спеціальності актуальні на ринку праці. Запорошена на захід представник Запорізького ОВ ФСЗІ Зозуля Л.В. ознайомила присутніх з переліком державних  програм соціального захисту інвалідів, що реалізовуються за кошти Фонду, поінформувала шукачів роботи про можливість навчання за кошти ФСЗІ, що є суттєвою допомогою в процесі працевлаштування.

Послуги з правової допомоги запропонувала присутня на заході спеціаліст Першого Запорізького центру  по наданню безоплатної вторинної  правової допомоги Безверха С.В.

Ключовим моментом заходу була презентація роботодавцями своїх підприємств. Директор ЧП «АТК» запропонував шукачам роботи вакансію контролера з якості готової продукції. Керівник кадрової служби Запорізького абразивного комбінату  розповіла про наявні на підприємстві вакансії, умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу та відпочинку. Представник роботодавця  зауважила, що на комбінаті вже працюють більше як 40 осіб з інвалідністю і ці люди, як правило, дуже відповідально ставляться до роботи.

 


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування