Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Засідання комітету доступності
18 квітня 10:30

Натисніть для збільшення

13 квітня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації-керівника апарату Зінаїди Бойко відбулося чергове засідання обласного комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, у якому прийняло участь керівництво Запорізького обласного відділення ФСЗІ як постійний член цієї комісії.

Учасниками засідання обговорено стан затвердження детальних планів облаштування об’єктів громадського та цивільного призначення засобами для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями у Запорізькій області на 2017 рік.

На заході повідомлено, що Запорізькою обласною державною адміністрацією продовжується робота щодо забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення до об'єктів громадського та цивільного призначення. Розроблено перелік затверджених проектів детальних планів облаштування засобами безперешкодного доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, а саме закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів державного та місцевого самоврядування, органів праці та соціального захисту населення по Запорізькій області на 2017 рік.

На сьогодення по Запорізькій області облаштовано засобами безперешкодного доступу 90,7% загальної кількості об’єктів соціальної інфраструктури, з них - 40,4% пандусами, 50,3% мають безперешкодний доступ.

У поточному році заплановано облаштувати пандусами 140 об’єктів громадського та цивільного призначення, 81 об’єкт поручнями та встановлення 49 кнопок виклику.

Начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації відмітив, що на засіданнях архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації надаються рекомендації розробникам містобудівної документації щодо створення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями. Обласною державною адміністрацією постійно ведеться робота з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування щодо можливості передбачення виділення коштів на розробку детальних планів облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями.

Також на засіданні підіймалися питання облаштування пасажирського транспорту звуковим озвученням, перевезення пільгових категорій, «соціального таксі», замовлення особами з інвалідністю електронних залізничних квитків.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування