Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Відкриття центру надання реабілітаційних послуг
18 квітня 10:34

Натисніть для збільшення

Очільники Запорізької обласної влади відвідали «Центр надання реабілітаційних послуг» Запорізького обласного відділення громадської організації жінок-інвалідів «ДОННА».

Як повідомила керівник Центру Олена Плечун, заклад є єдиним у регіоні, послуг якого потребують кілька тисяч онкохворих жінок у Запорізькій області. Його створено в рамках проекту «Повернення до життя».

За словами голови Запорізької обласної держадміністрації Костянтина Бриля, такі заклади є дуже важливими і мають з'явитись у всіх великих містах області, оскільки на території регіону майже 8 тисяч жінок потребують реабілітації після тяжких онкологічних захворювань. Нині на реалізацію заходу з обласного бюджету  виділено 225 тисяч гривень.

Проект Запорізького обласного відділення громадської організації жінок-інвалідів «ДОННА» став переможцем конкурсу соціальних проектів, який провів Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації в рамках виконання обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям» на 2015-2019 роки. Центр надає безкоштовні послуги для жінок з діагнозом «мастектомія» (рак грудей), які перенесли операцію з видалення молочних залоз. Фахівці та волонтери Центру надають всебічну підтримку онкохворим жінкам, а саме: консультують з питань відновлювальної дієти після хіміо- і променевої терапії, лімфодренажного масажу, гімнастики при нерухливості плечових суглобів, гімнастики при лімфостазі,  надають правові консультації, консультації психолога, з питань протезування та бандажування.

Команда центру - це незалежні професіонали волонтери, зібрані разом для допомоги людям. Загалом тут планується обслуговувати понад 200 жінок за місяць. Робота організована за принципом індивідуального підходу до кожної жінки для адаптації після перенесеної операції.

Як повідомив  директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Ігор Мещан, Центр «ДОННА» є прикладом реалізації державного замовлення у співпраці з громадськими організаціями, і зазначив, що обласна влада активно працює із закордонними проектами, які надають допомогу громадським організаціям регіону.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування