Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Допоможемо разом!
18 квітня 15:58

Натисніть для збільшення

13 квітня 2017 року в приміщенні Центрального районного центру зайнятості м. Миколаєва відбувся День відкритих дверей під гаслом «Допоможемо разом» в якому взяла участь заступник директора Г. Жукова.

Метою цього заходу було поєднання зусиль соціальних партнерів та визначення шляхів в удосконаленні подальшої співпраці зі службою зайнятості в напрямку вирішення питань соціального захисту та проблем зайнятості осіб з інвалідністю, в тому числі тих, хто зазнав каліцтва в результаті участі в антитерористичній операції.

В заході взяли участь представники соціальних партнерів: Департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Миколаївської міської ради, організації осіб з інвалідністю Центрального району м. Миколаєва ГО «СОІУ», особи з інвалідністю, які перебувають на обліку в Центральному районному центрі зайнятості.

Заступник голови комісії з припинення юридичної особи О. Вінницька наголосила на актуальності питань, пов’язаних із соціальним захистом осіб з інвалідністю, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Вона розповила про комплекс соціальних послуг, які надає Центральний РЦЗ даній категорії громадян, ознайомила присутніх про вже досягнутий рівень співпраці із соціальними партнерами по забезпеченню надання соціальних послуг.

Заступник директора Г. Жукова проінформувала учасників заходу про послуги, які відділення надає особам з інвалідністю, та наголосила, що на сьогоднішній день за рахунок коштів Фонду 64 інваліда отримують освіту у вищих навчальних закладах за рахунок коштів Фонду, з них 1 інвалід –учасник АТО та 1 – внутрішньо переміщена особа. Закінчується оформлення передплати друкованих періодичних видань на 2017 рік для 916 осіб з інвалідністю, в тому числі для 6 осіб – учасників АТО.

Особи з інвалідністю, які перебувають на обліку в Центральному РЦЗ отримали вичерпні консультації з питань, що їх хвилювали, та контакти для подальшого звернення до відділення Фонду.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування