Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Старт інноваційного проекту «Центр дослідження зайнятості»
13 квітня 17:56

Натисніть для збільшення

11 квітня цього року директор Миколаївського ОВФСЗІ І. Чекарь взяла участь у відкритті Центру дослідження зайнятості.

Центр дослідження зайнятості – інноваційний проект Миколаївської філії Громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО», яку очолює славетний воїн – «кіборг» Олександр Терещенко, який отримав інвалідність у 2014 році в результаті поранення, отриманого під час оборони Донецького аеропорту.

Центр буде надавати безкоштовні інформаційні послуги зі сприяння працевлаштуванню соціально вразливим категоріям населення: учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю, особам, які повернулися з місць позбавлення волі, матерям – одиначкам та іншим.

Важливою складовою роботи Центру буде не тільки працевлаштування, а також професійна переорієнтація, перенавчання, визначення реального фаху та здібностей шукача роботи, надання послуг з психологічної реабілітації та психологічної корекції.

Задача Центру не створювати конкуренцію Службі зайнятості, а розробити дієві механізми працевлаштування саме для особливих категорій населення. Особливістю роботи центру є принцип «рівний – рівному», тобто всі співробітники центру самі є представниками тих соціальних груп, допомогу яким вони надають.

У відкритті Центру також взяли участь голова Миколаївської обласної ради В. Москаленко, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В. Кіндратів, заступник міського голови  Ю. Степанець та інші.

Під час заходу за допомогу у відкритті Центру подяками облдержадміністрації були відзначені директор ПОГ «Миколаївське учбово-виробниче об’єднання інвалідів АТО» Д. Жуковський та працівник підприємства С. Васильєв, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу В. Симченко та багато інших.

Після урочистого відкриття І. Чекарь поспілкувалась з працівниками Центру і соціальними партнерами та домовились про напрямки подальшої співпраці.

«Центр дослідження зайнятості» має величезне значення для тих, хто повернувся із зони проведення бойових дій та тих, хто з будь-яких причин має складнощі з адаптацією в суспільстві. Тому подібні заходи завжди матимуть підтримку як громадськості, так і органів влади.

 


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування