::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


ЗАПОРІЖЖЯ
            На сьогодні на підприємствах, установах та організаціях в Запорізькій області працює понад 17 тисяч інвалідів.
            Одним із пріоритетних завдань діяльності Запорізького обласного відділення Фонду є робота по створенню робочих місць для інвалідів. Вона має декілька напрямків.
            По-перше, фінансова підтримка технічного переобладнання підприємств, створених громадськими організаціями інвалідів. Таку допомогу отримали підприємство «Неон» (УТОГ), де працюють 166 інвалідів, підприємство «Нова–Прес» (УТОС), а також «Злагода» та «Етно-Арт студія «Людмила» (ВОІ СОІУ), які спеціалізуються на виготовленні трансформаторів, пошитті трикотажу, поліграфічних послугах тощо.
            По-друге, надання фінансової допомоги центрам професійної реабілітації інвалідів, яких в області налічуються шість. Вони здійснюють підготовку тих спеціалістів за професіями, які актуальні на ринку праці, тому роботу знаходять від 50 до 90 відсотків випускників. Особи з інвалідністю, які навчаються в комунальній установі «Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів» (м. Бердянськ) мають змогу покращити стан свого здоров’я завдяки спортивно-реабілітаційному обладнанню, придбаному за кошти Фонду.
            По-третє, фінансування витрат на навчання інвалідів. На сьогодні за рахунок коштів Фонду навчаються 132 студенти-інваліди в 17 вищих навчальних закладах України.
            З метою вдосконалення взаємодії та координації роботи між Запорізьким обласним центром зайнятості, Головним управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької обласної держадміністрації, Запорізьким обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та Запорізьким обласним центром професійної реабілітації інвалідів укладена Угода про співробітництво щодо сприяння розвитку професійної реабілітації та зайнятості інвалідів.
            На базі міських і районних центрів зайнятості створено банк даних осіб з інвалідністю, які бажають працювати, та банк даних вільних робочих місць, на які можуть бути працевлаштовані інваліди.

News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions