::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


КИЇВ-МІСТО
В межах своєї компетенції по реалізації державної політики у сфері соціального захисту Київське міське відділення Фонду проводить роботу з підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, по питаннях працевлаштування інвалідів і створення умов їх соціально-трудової реабілітації та повернення до повноцінного життя.
Відповідно до покладених завдань відділення Фонду тісно співпрацює з підприємствами громадських організації інвалідів. Серед таких підприємств є Навчально-інформаційний комп’ютерний центр УТОС, ПОГ Об’єднана редакція періодичних видань «Заклик» УТОС, Реабілітаційний центр УТОС, Підприємство «Культурний центр» УТОС, Київська міська місцева громадська організація ВОІ СОІУ та багато ін.
Відділення Фонду значну увагу приділяє професійно-технічній освіті осіб з функціональними обмеженнями. У 2011 році за рахунок коштів Фонду згідно з укладеними Київським міським відділенням Фонду договорами навчається понад 500 осіб з інвалідністю. Таким чином, відділення сприяє їх працевлаштуванню на відкритому ринку праці.
Київське міське відділення Фонду приймає участь у розробці та вдосконаленні законодавства у сфері соціального захисту інвалідів, отримує та спрямовує благодійні внески підприємств і громадян на заходи щодо соціального захисту інвалідів та бере участь у заходах, спрямованих на вирішення питань щодо соціальної та трудової інтеграції інвалідів.
 
News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions