::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


ЛУГАНСЬК
За час існування Луганського обласного відділення Фонду було створено понад 1,6 тисяч робочих місць для працевлаштування інвалідів.
Відділенням Фонду проводиться фінансування заходів по зміцненню матеріально-технічної бази центрів та відділень реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів.
Обласне відділення активно співпрацює з Міжрегіональним центром професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації інвалідів та комунальною установою «Обласний центр ранньої реабілітації дітей-інвалідів «Відродження».
Відділення Фонду фінансує професійне навчання інвалідів та багато років співпрацює із Луганським ПТУ-інтернатом, де навчається і виховується молодь з функціональними обмеженнями, а також із школами УТОГ у Луганську та Червонопартизанську.
В області діє більше 100 громадських організацій інвалідів, з якими активно взаємодіє відділення Фонду.
Постійно проводиться робота по збору благодійних коштів, за рахунок яких фінансуються благодійні акції та святкові заходи за участю інвалідів. З нагоди Міжнародного дня хворих на цукровий діабет відділення Фонду придбало для людей з таким захворюванням життєвоважливі медикаменти. На Міжнародний день захисту дітей керівництво відділення вручило подарунки, сувеніри та солодощі дітям з особливими потребами.
Працівники відділення приймають участь у розробці регіональних програм з питань зайнятості, подолання бідності, безбар`єрності, забезпечення життєдіяльності та соціального захисту інвалідів.
 
News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions