::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


ПОЛТАВА
           З часу заснування за фінансової підтримки Полтавського обласного відділення Фонду створено:
Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів в м. Кременчук;
Центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів в м. Полтава (на базі дитячого садка № 59);Полтавський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
           Відділення Фонду постійно опікується проблемами студентів-інвалідів, надає фінансову допомогу на безповоротній основі шляхом оплати вартості їх навчання та перекваліфікації у професійно-технічних, середніх спеціальних та вищих навчальних закладах.
          Завдяки плідній роботі фахівців відділення Фонду в області створено 1,3 тисячі додаткових робочих місць для працевлаштування людей з функціональними обмеженнями. Всього на Полтавщині мають можливість працювати на 3290 підприємствах, установах, організаціях в середньому близько 15 тисяч інвалідів різних нозологій і груп, які не можуть самостійно конкурувати на ринку праці.
            Щорічно для більш як 500 інвалідів І та ІІ груп, які проживають в Полтавській області, відділення Фонду передплачує періодичні видання, випуск яких здійснюється редакціями всеукраїнських громадських організацій інвалідів. Найбільшою популярністю серед людей з особливими потребами користується газета «Сила духу», засновником якої є Всеукраїнська організація інвалідів Союзу організацій інвалідів України та її Полтавський осередок.
            Значна увага в роботі відділення Фонду приділяється підтримці підприємств громадських організацій інвалідів, які діють на території області. Зокрема, виділяються кошти на їх технічне переоснащення, на поліпшення санітарно-гігієнічних умов праці людей з особливими потребами.
News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions