Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)361-97-40,
(044)425-69-13Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150,
м. Київ,
вул. Велика
Васильківська, 104
тел.
(044)528-68-17,

(044)528-68-75

kyivmisto@ispf.gov.ua

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050,
м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел.
(044)425-50-14
тел./факс
(044)425-81-23

kyivregion@ispf.gov.uaАдреса електронної пошти:
Електронна адреса


ОДЕСА
     Одеське обласне відділення Фонду приймає участь у межах своєї компетенції в реалізації на території області заходів стосовно забезпечення зайнятості та працевлаштування інвалідів та виконання програм щодо соціального захисту інвалідів.
     Щорічно відділенням Фонду проводиться робота по фінансуванню заходів щодо соціальної, трудової, фізкультурно-спортивної та професійної реабілітації інвалідів.
     До повноважень відділення Фонду відноситься реєстрація, облік та прийом звітів підприємств, установ, організацій, які використовують найману працю; збір, облік і використання сум адміністративно-господарських санкцій та пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів; здійснення контролю та перевірок за цільовим використанням коштів, наданих підприємствам, установам, організаціям, у тому числі підприємствам, організаціям громадських організацій інвалідів, фізичним особам, які використовують найману працю, у вигляді фінансової допомоги, цільової позики та дотації; фінансування програм щодо соціального захисту інвалідів.
     Значну увагу відділення Фонду приділяє сприянню людям з особливими потребами у вирішенні питання їх професійного навчання. Відділенням вивчається потреба щодо кількості інвалідів, які бажають здобути вищу освіту, та плануються відповідні видатки на фінансування оплати навчання інвалідів. В засобах масової інформації постійно роз’яснюється порядок фінансування навчання людей з інвалідністю за рахунок коштів Фонду.
     За кошти Одеського обласного відділення Фонду у 2011 році 21 інвалід здобуває освіту у вищих навчальних закладах. Ще 2 інваліди проходять професійну підготовку за направленням центру зайнятості.
Відділення Фонду постійно надає організаційну та методичну допомогу організаціям, які опікуються проблемами інвалідів, та приймає участь у заходах, спрямованих на соціальний захист людей з особливими потребами.

Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування