::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


РІВНЕ
 Рівненське обласне відділення Фонду разом з держадміністраціями, міськвиконкомами, органами соціального захисту населення та громадськими організаціями інвалідів здійснює заходи щодо забезпечення інвалідів рівних з іншими громадянами можливостей для участі в економічній, політичній і соціальних сферах життя, умов для повернення до повноцінного життя.
У Рівненській області під дію Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» протягом останніх чотирьох років підпадають понад 2400 підприємств, установ та організацій. За цей час на цих підприємствах створено більше 8000 робочих місць для працевлаштування інвалідів. На сьогодні спостерігається тенденція до збільшення кількості фактично працюючих інвалідів.
Обласним відділенням Фонду, починаючи з 2007 року, створено 191 робоче місце для працевлаштування інвалідів.
Відділення Фонду здійснює оплату вартості навчання 41 інваліда у вищих та середніх навчальних закладах.
Для інвалідів області І та ІІ груп проводиться передплата періодичних видань, засновниками яких є Всеукраїнські громадські організації інвалідів.
Відділенням Фонду широко використовуються можливості засобів масової інформації для висвітлення проблем соціального захисту інвалідів. Так, в інформаційному бюлетені Фонду «Інва.net», започаткованого за сприяння відділення Фонду, публікуються матеріали засідань громадської колегії при відділенні Фонду, надаються юридичні консультації та розміщуються роз’яснення працівників відділення з питань, що стосуються діяльності відділення. Інформаційний бюлетень розповсюджується волонтерами, його можна отримати в бібліотеках населених пунктів області.
Завдяки налагодженому зв’язку, який здійснюється шляхом аналізу анкет, вивчаються пропозиції та побажання людей з особливими потребами, в тому числі дітей-інвалідів, започатковуються нові рубрики з висвітленням широкого спектру правових питань, порад психолога, консультацій соціальних працівників.

News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions