::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Новий механізм забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації
28 сентября 21:15

Нажать для увеличения
       У зв’язку із внесенням змін до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення (далі – окремі пільгові категорії населення) і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані ТЗР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321 (в редакції постанови КМУ від 14.03.2018 №238) та з метою якісної організації забезпечення окремих пільгових категорій населення ТЗР 06.09.2018 в приміщенні Мінсоцполітики під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Попової Л.В. проведено навчання для спеціалістів територіальних відділень Фонду соціального захисту інвалідів для роботи з Централізованим банком даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ).
       Представниками Мінсоцполітики проведено презентацію та роз’яснення щодо нового механізму забезпечення ТЗР осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, зокрема адресного підходу за принципом «гроші ходять за людиною», нового механізму взаємодії сторін процесу забезпечення ТЗР на договірних засадах із зміною сторін договору, електронного документообігу в рамках ЦБІ, передання повноважень з фінансування від Фонду соціального захисту інвалідів до органів соціального захисту населення, інших нововведень.
        В рамках навчання було проведено демонстрацію користування системою ЦБІ у версії 2.7.0.0 в частині формування двосторонніх, тристоронніх договорів про забезпечення ТЗР, додаткових угод до двосторонніх договорів, виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані ТЗР.
        В процесі обговорення проблемних питань при практичній реалізації Порядку представники територіальних відділень Фонду надали зауваження та пропозиції щодо існуючого функціоналу, доопрацювання та модифікації ЦБІ в частині забезпечення ТЗР. Фахівцями Міністерства та Фонду було надано роз’яснення та відповіді на поставлені запитання.

Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов