Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Міжнародний день захисту прав споживачів
15 березня 15:24

Натисніть для збільшення

           15 березня відділом правової роботи Луганського відділення Фонду проведено правоосвітницький семінар на тему: «Права споживача у разі придбання лікарських засобів, які реалізуються аптечними закладами», приуроченого до Всесвітнього Дня захисту прав споживачів.

            Провідні юрисконсульти Луганського відділення Біріна К. та М’ягков А. на семінарі з членами Сєвєродонецької громадської організації осіб з інвалідністю  «Надія» та членами Луганської обласної організації УТОС роз’яснили право споживачів на захист, у разі його порушення; на прикладах проаналізували  механізм та види здійснення такого захисту; розповсюдили Пам’ятку для споживача, з питань загальних вимог до  лікарських засобів, що реалізуються (відпускаються) аптечними закладами, яка була розроблена відділом правової роботи Луганського відділення.

            Також, на семінарі обговорювалося питання про пільги осіб з інвалідністю на отримання ліків; про права пацієнта та порядок отримання безкоштовних ліків, а також ознайомили присутніх з постановою КМУ  "Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів", відповідно до якої,  з 1 квітня 2017 року запроваджується відшкодування вартості лікарських засобів при амбулаторному лікуванні хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми згідно з переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів.

Захід мав позитивний характер, оскільки всі присутні з зацікавленістю та інтересом прийняли участь у семінарі, а також висловили надію, що в подальшому проведення подібних правоосвітницьких заходів з різної тематики, стане традиційним, адже, люди з інвалідністю мають труднощі в отриманні юридичних консультацій, що, перш за все, пов’язано з недостатньою доступністю до відповідних установ.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування