::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Підсумки роботи
17 марта 13:33

Нажать для увеличения

                Херсонське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів підвело підсумки подачі звітності за 2016 рік роботодавцями області. Станом на 1 березня поточного року відділом правового забезпечення, взаємодії з роботодавцями і громадськістю, організаційної та кадрової роботи прийнято 2447 звітів, або 99,1 % від кількості, що свідчить про високий рівень відповідальності роботодавців області та оперативної роботи відділення Фонду.

Спеціалістами відділу протягом звітного періоду надавались роз`яснення роботодавцям області  щодо реєстрації у відділенні Фонду, нормативу створення робочих місць для працевлаштування інвалідів, подання звіту за формою 10-ПІ, а також зверталася увага щодо адміністративної відповідальності за невиконання нормативу та неподання звіту. Крім того з роботодавцями проводилися інформаційні зустрічі щодо необхідності виконання ними статей 19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та про можливості надання роботодавцям фінансової допомоги, позики, дотації за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів на створення робочих місць для працевлаштування інвалідів, у тому числі учасників АТО з інвалідністю.

         Відповідно ж до угоди про співробітництво та організацію взаємовідносин відділенням направлено Головному управлінню Держпраці у Херсонській області направлено перелік роботодавців, які не подали звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів та які не зареєструвалися у відділенні Фонду для подальшого виявлення порушення роботодавцями встановлених строків надання звітів.

         Наполеглива робота з роботодавцями продовжується.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов