Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Засідання Комісії
14 березня 13:10

Натисніть для збільшення

Директор Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Олена Космакова взяла участь у засіданні Комісії з питань надання підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів права на користування пільгами, на якій було розглянуто питання про надання Сумській обласній  організації Українського товариства глухих права на користування пільгами з оподаткування. Дане засідання проходило під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ірини Купрейчик.

Ірина Купрейчик розпочала засідання з оголошення порядку денного, який включав в себе такі питання: надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для Сумської обласної  організації Українського товариства глухих.

У ході засідання були розглянуті документи  вищезазначеної організації щодо отримання  права на користування пільгами з оподаткування  та заслухано думки присутніх щодо доцільності їх надання, проаналізовано соціальну значимість організації та її фінансовий стан.

          За підсумками засідання, було прийнято рішення про надання дозволу організації на право користування пільгами з оподаткування.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування