Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Взаємодія з обласним Центром медико-соціальної експертизи
17 березня 13:37

Натисніть для збільшення

15 березня поточного року заступник директора Миколаївського ОВФСЗІ Жукова Г.Г. взяла участь в підсумковій щорічній конференції обласного Центру медико-соціальної експертизи.

Відкриваючи захід головний лікар – головний експерт ОЦМСЕ Олексій Мироненко проінформував присутніх про основні показники інвалідності в області та діяльність МСЕК за 2016 рік.

МОВФСЗІ на протязі багатьох років співпрацює з ОЦМСЕ та спеціалізованими МСЕК. Зокрема головний лікар – головний експерт ОЦМСЕ входить до складу Комісії з питань оплати навчання інвалідів. Це дозволяє студентам з інвалідністю отримувати під час засідання Комісії індивідуальні консультації з урахуванням обраної спеціальності, а Комісії більш професійно враховувати особливості стану здоров’я студента відповідно до рекомендацій індивідуальної програми реабілітації. 

За 2016 рік Комісією було розглянуто 65 справ осіб з інвалідністю з метою надання фінансової допомоги для відшкодування витрат на навчання. Особлива увага приділяється особам, які отримали інвалідність в результаті участі в АТО та внутрішньо переміщеним особам. Так в 2016 році була надана допомога 3 особам зазначеної категорії.

Завдяки співпраці і взаємодії з ОЦМСЕ та спеціалізованими МСЕК у 2016 році було проведено аналіз індивідуальних програм реабілітації працівників з інвалідністю ПОГ «Вознесенське УВП УТОС». За результатом розгляду відповідного пакету документів підприємство за рахунок коштів Фонду отримало фінансову допомогу на безповоротній основі  на створення належних санітарно-гігієнічних, виробничих та технічних умов згідно з індивідуальною програмою реабілітації інваліда.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування