::
По-русски Рус
 ::
Eng
Официальный вэб-сайт Фонда социальной защиты инвалидов

Дирекция Фонда

Адрес: 04050, г. Киев,
ул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Отделение г. Киев

Адрес: 03150, г. Киев,
ул. Червоноармийска, 104
тел./факс (044)-528-68-17


Адрес электронной почты:
Електронна адреса

Киевское областное отделение

Адрес: 04655, г. Киев,
ул. Глыбочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23


Адрес электронной почты:
Електронна адреса


Організаційне засідання консультативно-дорадчої ради у справах осіб з інвалідністю
14 марта 13:08

Нажать для увеличения

Житомирське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів постійно активізує свою діяльність, шукає нові методи та підходи в роботі щодо соціального захисту осіб з інвалідністю.

Свідченням цього є утворення консультативно-дорадчої ради у справах осіб з інвалідністю при відділенні Фонду, організаційне засідання якої відбулося 10 березня 2017 року в приміщенні Комунальної соціально-реабілітаційної установи «Житомирське вище професійне училище-інтернат» Житомирської обласної ради під головуванням директора відділення Фонду Возного Ярослава Юрійовича.

Основним завданням Ради є взаємодія місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в Житомирській області з питань забезпечення, охорони та захисту прав осіб з інвалідністю з урахуванням позицій громадських організацій інвалідів.

Членами консультативно-дорадчої ради у справах осіб з інвалідністю                  є делеговані представники структурних підрозділів Житомирської облдержадміністрації, місцевих органів виконавчої влади,  органів місцевого самоврядування та громадських об`єднань.

На порядок денний засідання виносилися питання погодження персонального складу та Положення про Раду при відділенні Фонду.

Під час засідання члени Ради поінформували усіх присутніх про роботу, яку проводить кожна установа, організація з питань соціального захисту осіб                        з інвалідністю.

Засідання Ради, в подальшому, будуть проводитися щоквартально,                      на яких обговорюватимуться питання покращення соціального захисту осіб                              з інвалідністю, актуальні проблеми у житті та діяльності громадських об`єднань тощо.

Утворення консультативно-дорадчої ради у справах осіб з інвалідністю при відділенні Фонду схвалено та підтримано усіма членами Ради.


Новости
Опрос
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосовать
Архив опросов