::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


Запоріжці вшанували пам'ять великого Кобзаря
13 March 10:54

Push for increase

9 березня, українська спільнота відзначила 203-тю річницю з дня народження Тараса Шевченка. З цієї нагоди відбулось урочисте покладання квітів до погруддя Кобзаря у Шевченківському районі Запоріжжя за участю представників обласної та міської влади, громадських організацій, активістів. У заході також взяли участь народний депутат України Ігор Артюшенко, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, заступник голови облдержадміністрації-керівник апарату Зінаїда Бойко, а також керівництво Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Ім’я Шевченка - невід’ємне від Запоріжжя, Хортиці, Дніпра та серця кожного українця. Великий Кобзар присвятив Запорізькому краю десятки своїх творів, де оспівував Запорозьку січ, легендарну Хортицю, Великий Луг.

Учасники свята слухали та заново осмислювали пісні на вірші Тараса Шевченка у виконанні вихованців запорізьких навчальних закладів.

У виступах зазначалося, що ім’я Кобзаря стало символом не тільки нашого народу, а й цілої епохи людства. На всіх етапах свого творчого шляху Шевченко писав з думою про долю народу, про долю його змученої в неволі Батьківщини - України. Тарас Шевченко мріяв про вільну державу і на сьогодні такі думки та мотиви більш  ніж актуальні та близькі сучасникам.


News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions