Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


Вулиця Добровольчих батальйонів
15 березня 12:35

Натисніть для збільшення

Напередодні Дня українського добровольця в м. Запоріжжя по вул. Добровольчих батальйонів, 73 відкрито інформаційну дошку, присвячену запорізьким воїнам добровольчих батальйонів, які віддали життя за свободу України.

Згадати про подвиг земляків прийшли рідні та близькі загиблих, ветерани та інваліди АТО, представники обласної та міської влади, школярі. Серед запрошених були керівники Запорізького обласного відділення ФСЗІ, які тісно співпрацюють та підтримують дружні стосунки с громадськими організаціями ветеранів та інвалідів АТО.

У своїй промові представники обласної влади наголосили на вирішальному значному внеску перших воїнів-добровольців у збереження миру в регіоні, завдяки мужності та самопожертві тисяч патріотів було зупинено «російську весну» у Запорізькому краї, та висловив безмежну вдячність усім тим добровольцям, які за покликом серця і свого синівського обов’язку, сьогодні боронять суверенітет та територіальну цілісність української держави.

В ході заходу запрошенні ветерани АТО та «кіборги» поділилися своїми спогадами про формування батальйонів та бойовий шлях.

Право відкрити інформаційну дошку надали батькам загиблих воїнів.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, до інформаційної дошки з їхніми іменами лягли квіти вічної пам’яті і вдячності від земляків за високий подвиг синів і справжніх патріотів України.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування