Українською Укр
 ::  ::
Eng
Офіційний веб-сайт Фонду соціального захисту інвалідів

Дирекція Фонду

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс 425-01-29
тел. 361-97-40; 425-86-36Адреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське міське відділення

Адреса: 03150, м. Київ,
вул. Червоноармійська, 104
тел.(044)-331-82-26

fondkiev26@gmail.comАдреса електронної пошти:
Електронна адреса

Київське обласне відділення

Адреса: 04050, м. Київ,
вул. Глибочицька, 72
тел./факс (044)-425-81-23Адреса електронної пошти:
Електронна адреса


З Україною у серці живу
15 березня 15:26

Натисніть для збільшення

Під такою назвою в Херсоні відбувся святковий захід, яким вперше відзначили у області День українського добровольця та відкрили обласну національно-патріотичну акцію «Ми – українці». У переповненій залі Херсонського музичного училища були присутні керівники області, військовослужбовці військових частин та з’єднань, які дислокуються у області, курсанти Херсонської державної морської академії, волонтери, представники творчої інтелігенції області, керівництво Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Усіх присутніх привітали голова Херсонської облдержадміністрації А.Гордєєв, перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації В.Січова, голова Херсонської обласної ради В.Мангер, лауреат національної премії імені Тараса Шевченка А.Кичинський, чотириразова паралімпійська чемпіонка з плавання, вихованка Херсонського РЦ «Інваспорт» Є.Мерешко та інші.

А.Гордєєв та В.Мангер вручили воїнам Почесні грамоти та Подяки облдержадміністрації, ордени та медалі «За оборону рідної держави».

Від імені зібрання було покладено квіти до меморіалу захисникам України. Присутні також вшанували хвилиною мовчання перших добровольців Херсонщини, які в числі 50 добровольців відправились захищати кордони України та загинули у 2014 році під Іловайськом – Р.Сторчеуса, О.Пєшкова, завідувача сектором правової роботи відділення Фонду М.Жекова.

Присутніх вітали вихованці херсонських музичного училища та училища культури, також співачка Світлана Тарабарова.

Добрим словом згадали усіх воїнів, волонтерів АТО Херсонщини, які стали справжніми народними героями і яких завжди будуть пам’ятати і шанувати їх героїзм.


Опитування
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Голосувати
Архів опитування