::  ::
In English Eng
Official web-site of Invalids social protection fund

Fund direction

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-01-29
tel. 361-97-40; 425-86-36


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv city department

Address: 104 Chervonoarmijska st.,
Kyiv, Ukraine 03150
tel./fax (044)-528-68-17


E-mail:
Електронна адреса

Kyiv region department

Address: 72 Glybochitska st.,
Kyiv, Ukraine 04050
tel./fax 425-81-23


E-mail:
Електронна адреса


На засіданні Робочої групи з надання пропозицій Міністерству соціальної політики України щодо розподілу державних коштів
02 October 22:08

Push for increase

07.08.2018 року Фондом соціального захисту інвалідів проведено засідання Робочої групи з надання пропозицій Міністерству соціальної політики України щодо розподілу державних коштів, передбачених Мінсоцполітики бюджетною програмою для відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою (далі – Робоча група).

До складу Робочої групи увійшли представники Міністерства соціальної політики України, Фонду, громадських об’єднань осіб з інвалідністю, лікар кардіолог.

За напрямком відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування, у 2018 році передбачено 3 млн. гривень.

На засіданні Робочої групи розглянуто 127 справ громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що були надані Всеукраїнською громадською організацію інвалідів «Союз Чорнобиль України» та громадською спілкою «Всеукраїнська спілка інвалідів Чорнобиля».

            Довідково

Наказом Мінсоцполітики від 21.05.18 №736 затверджено Порядок відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою. Цим Порядком визначено механізм використання коштів, передбачених Мінсоцполітики за бюджетною програмою «Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів», для відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі - постраждалі громадяни), витрат на лікування у закладах охорони здоров’я на території України, придбання ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» бюджетну програму 2501220 «Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» розділено на дві окремі бюджетні програми, одна з яких 2507020 «Фінансова підтримка громадських об’єднань інвалідів».


News
Polls
Чи подобається вам дизайн цього сайту


Vote
Archived questions