Для дітей із вадами розвитку, які перебувають у Великомежирицькій школі-інтернаті, обладнали сенсорну кімнату. Педагоги переконані, що новостворена зала не тільки стимулюватиме різні функції організму, але й сприятиме розширенню світогляду та покращуватиме емоційний стан. Тим часом ще одну кімнату Острозької школи-інтернату І-ІІІ ступенів, де навчаються дітки з вадами слуху, обладнали звукопідсилюючою системою. Така апаратура встановлена у дошкільній групі та у середніх класах.
Водночас, в інтернатних закладах Рівненщини впроваджують інформаційні технології. Використання новітніх освітніх методик сприятиме всебічному розвитку дітей із особливими потребами, на чому й наголошує Президент України в соціальних ініціативах. Зокрема, цього року для вихованців Острозького інтернату №2 придбали навчально-програмний комплекс, а в Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр закупили програмне забезпечення. Кабінети для занять із розвитку слухового сприймання та формування вимови Острозької школи-інтернату І-ІІІ ступенів забезпечені комп’ютерними тренажерами з програмним забезпеченням «Живий звук».
Усі інтернатні заклади Рівненщини до 1 вересня готові. У цьому пересвідчилася спеціальна комісія, яка упродовж двох тижнів проінспектувала усі інтернати, яких у підпорядкуванні обласного управління освіти дев’ятнадцять.