Директор Київського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Генадій Фомічов брав учать у святі закінчення навчального року у Білоцерківському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів “ Шанс ”. Київське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів співпрацює з Білоцерківським центром соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів “ Шанс ”, надаючи фінансову допомогу на поворотній та безповоротній основі для здійснення заходів на зміцнення матеріально-технічної бази центру.
Білоцерківський центр соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів “ Шанс ” – установа з комплексної реабілітації, цільовим призначенням якої є забезпечення реалізації соціально-економічних, медичних, фізичних, психологічних, педагогічних, професійних та інших заходів відновлювального характеру, спрямованих на попередження прогресування патологічного процесу, усунення чи максимально можливу компенсацію обмежень життєдіяльності, відновлення здоров’я та трудових навичок інвалідів і дітей-інвалідів, корекцію психічних процесів, здобуття ними освіти, їхню трудову зайнятість незалежно від категорії і причин інвалідності.
Центр має два відділення.
Медичне відділення реалізує такі амбулаторні програми:
- раннє втручання – надання комплексної реабілітації немовлятам та дітям віком від народження до трьох років;
- щоденна реабілітація – масаж, ЛФК-комплекси, воскові аплікації, електростимуляція м’язів, рефлексотерапія, гідромасаж, рефлекторно-навантажувальні пристрої «Гравістат», динамічні параподії, медикаментозне лікування.
У педагогічному відділенні функціонують реабілітаційні програми: кондуктивної педагогіки (методика Петьо), арттерапії, музикотерапії, інваспорту, зображувальної діяльності, рукоділля, елементи методики Монтессорі, соціально-побутової адаптації, комп’ютерного навчання. Крім того, у педагогічному відділенні працюють практичний психолог, логопед.
На базі педагогічного відділення з 2005 року діє клуб для молоді «Кроки до успіху», як філія позашкільного закладу. До роботи у клубі залучено спеціалістів Центру творчості дітей та юнацтва Київщини. Робота спрямована на психолого-педагогічну та соціальну реабілітацію, передпрофесійну орієнтацію осіб із особливими потребами підліткового та юнацького віку.
Із 2002 року впроваджується інтегроване навчання дітей із особливими потребами у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20.