Закінчився навчальний рік. Перед школярами постає питання вибору професії.
Київське міське відділення Фонду соціального захисту інвалідів проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу для громадян з інвалідністю, які звертаються до відділення Фонду за фінансовою допомогою для оплати вартості навчання та перекваліфікації у навчальних закладах.
Спілкуючись із майбутніми студентами, відділення Фонду, направляє їх до районних центрів зайнятості для отримання профорієнтаційних послуг з метою врахування потреб, ступеня втрати здоров’я, обмеження життєдіяльності та попиту на ринку праці.
Упродовж багатьох років відділення Фонду приділяє цьому напрямку велику увагу. За рахунок коштів Фонду у 2013 році було надано фінансову допомогу на безповоротній основі для відшкодування витрат вартості навчання студентам з інвалідністю у кількості 311 осіб у різних навчальних закладах України. Відповідно, у 2014 році відділенням Фонду заплановано спрямувати кошти на оплату навчання для осіб із обмеженими фізичними можливостями у кількості 261 студента-інваліда.
Завдяки виділенню бюджетних коштів, за даним напрямком Фонд соціального захисту інвалідів, в першу чергу, дає можливість студентам-інвалідам здобути певні кваліфікаційні знання, вміння, навички для подальшої ефективної реалізації себе у суспільстві.
За п’ять років студенти проходять великий шлях від школяра до професіонала, адаптуючись у суспільному житті не боячись змін, а приймаючи їх із вдячністю, навчаючись та радуючи своїх рідних, педагогів власними досягненнями та здобутками.
Київське міське відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що бажаючі особи з інвалідність мають змогу отримати за рахунок коштів Фонду фінансову допомогу на безповоротній основі для оплати вартості навчання у навчальних закладах України, центрах професійної реабілітації для здобуття майбутньої професії (спеціальності).
Кожен абітурієнт та студент із обмеженими можливостями повинен прагнути пізнати, змінити світ навколо, зробити його кращим, привабливішим, до того ж знайти друзів та навчитися цінувати все, що дає життя.
Усім охочим просимо звертатися за контактним тел.: 528-68-18.