Море, сонце, нові друзі, нові враження… Все це стало реальністю для молодих людей із Росії, Білорусі, Грузії, Португалії, Іспанії, України, Вірменії, Німеччини, які брали участь у Міжнародному проекті «Ми можемо зробити це» (We can do it), який проходив у серпні цього року в Севастополі. Обов'язкова умова проекту – участь у складі делегацій, не менше 50% хлопців із обмеженими фізичними можливостями.
Організації з питань європейської освіти (Gesellschft fur Europabildung) надала оплату проживання, харчування, екскурсійного обслуговування.
Решта-гарний настрій, вибір туристичних маршрутів, залежало від приймаючої сторони, якою вже вдруге стало Севастопольське міське відділення Фонду соціального захисту інвалідів.
Перша зустріч відбувалася на базі відпочинку «Романтик». Молоді люди розповідали англійською мовою про традиції своїх країн, про життя інвалідів, про те, що їм вдалося добитися, чого досягти, про свої плани на майбутнє. Усіх об'єднувала молодість, ентузіазм та бажання дружити.
У цьому році учасників проекту було значно менше, але «вогонь» співробітництва, толерантності, дружби, любові не був менший, навіть «горів» яскравіше і тепліше.
На проекті хлопці, розділившись за інтересами, освоювали мистецтво театральної вистави, знімали документальний фільм про проведення проекту, освоювали майстерність національного танцю.
Зустрічалися з українськими хлопцями та дівчатами, учасниками театру Севастопольського територіального центру соціального обслуговування населення «Рондо», які швидко знайшли спільну мову зі своїми однолітками з країн західної Європи і стали учасниками прощального концерту.
Концерт відбувся в останній вечір проекту. Гості демонстрували свої успіхи в освоєнні іспанського фламенго, українського гопака та грузинської лезгинки.
Театральна п'єса, створена самими ж акторами, оформлена костюмами і декораціями гуртка «умілі ручки» викликала захоплення як у учасників проекту так і у гостей.
Головна мета проекту була досягнута. Укріплено взаєморозуміння між людьми різних національностей, різних рівнів здоров'я і соціальних груп, покладено початок виховання толерантного ставлення до людей, які мають обмежені фізичні можливості.