Директором Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Базилевською І.В., головним бухгалтером Маленькою Л.В. в присутності директора комунального закладу «Мельнице-Подільський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Кугаївської Н.Я., головного бухгалтера Нагорної Т.Л., матеріально-відповідальної особи - асистента вчителя-реабілітолога Незнайомої В.П. проведено перевірку цільового використання безповоротної фінансової допомоги, наданої обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів у 2016 році.
Комунальний заклад «Мельнице-Подільський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» перереєстрований 29 квітня 2016 року. Розташований за адресою площа Галицька 37, смт. Мельнице-Подільська Борщівського району Тернопільської області. В штаті закладу працює 11,5 одиниць.
Згідно Положення - основна мета центру є реалізація головних завдань, визначених Законами України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про реабілітацію інвалідів в Україні", "Про соціальні послуги" щодо забезпечення права дітей інвалідів на соціальну реабілітацію та адаптацію з метою їх наступної інтеграції в дитячі колективи дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл, здійснення комплексу реабілітаційних заходів відповідно до індивідуального плану реабілітації дитини-інваліда, проведення заходів з професійної орієнтації дітей-інвалідів відповідно до їх ІПР, зокрема оволодіння ними трудовими навичками, у тому числі у трудових майстернях, визначення можливостей дітей-інвалідів до професійного навчання у відповідних навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів, здійснення співпраці з вітчизняними та закордонними реабілітаційними, освітніми, медичними, науковими підприємствами, установами та організаціями з питань реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів.
Безповоротна фінансова допомога надана згідно Договору від 23.09.2016 року, № 23-09-ФП для придбання реабілітаційного обладнання для здійснення системи реабілітаційних та корекційно-відновлювальних заходів для дітей-інвалідів.
Кошти використані за цільовим призначенням. Для кожної дитини, що отримує послуги оформлена особова справа. Проводиться робота із сусідніми громадами про можливість надання якісних соціальних, реабілітаційних послуг.