Величезні потоки інформації, висока швидкість життєвих процесів і постійне зростання вимог до рівня загальної освіти не дозволяють сучасній людині обходитися без надійних і всеосяжних джерел даних, які здатні надати нам періодичні друковані видання.
Сьогодні спілкування з періодичним виданням допомагає людині з обмеженими можливостями розвиватися та вдосконалюватися. Розумно подана новина багато в чому сприяє формуванню того чи іншого настрою в масах.
Варто наголосити, що неможливо переоцінити роль новин у житті сучасного суспільства. Вони впливають на практично всі галузі діяльності людей. З їх допомогою людина відчуває себе частиною соціуму. Свіжі звістки допомагають людині з інвалідністю дізнатися про права інвалідів, отримати відповіді на хвилюючі їх питання, а також компетентні роз’яснення щодо соціального захисту інвалідів та багато іншого.
Щороку Київське міське відділення Фонду соціального захисту інвалідів надає інвалідам I і II групи фінансову допомогу на безповоротній основі шляхом передплати одного друкованого періодичного видання на рік, відповідно до Переліку друкованих періодичних видань, засновником яких є всеукраїнські громадські організації інвалідів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України №653 від 16.10. 2012р.
У 2013 році відділенням Фонду було передплачено на І-півріччя 2014 року 30 особам з обмеженими можливостями газету «Наше життя», засновником якої є ЦП УТОГ, у розмірі 794,70 гривень.
На сьогоднішній день найбільшою популярністю, серед заявників-фізичних осіб та Громадських організацій інвалідів, користується Всеукраїнська реабілітаційна газета «Промінь», засновником якої є ЦП УТОС. У ІІ-півріччі 2014 року відділенням Фонду було здійснено передплату даного періодичного видання 27 особам з інвалідністю у розмірі 453,60 гривень.
Виходячи з практичного досвіду, відділення Фонду вважає, що такі газети є необхідними для інвалідів. Оскільки, для того, щоб розвиватися, для людини життєво необхідною є інформація. Тим паче, живучи у світі інформаційних технологій. І ці газети мають стати джерелом інформації для людей, які здебільшого потребують піклування та посиленої комплексної уваги з боку держави та суспільства.