4 лютого на базі Житомирського міського центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей із особливими потребами «Поклик» відбулося засідання міжрегіональної координаційної ради з питань ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
У роботі брали участь члени координаційної ради, запрошені: заступники міських голів з гуманітарних питань області, директори дитячих будинків-інтернатів, начальники управлінь праці та соціального захисту населення міст та районів області, керівництво Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.
Відкрила нараду начальник управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, яка відмітила, що в області проводиться робота щодо виконання Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні». На Житомирщині 5,6 тис. дітей-інвалідів віком до 18 років.На регіональному рівні, завдяки співпраці закладів охорони здоров’я, у справах молоді та спорту, праці та соціального захисту населення, освіти та науки, обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, створюються умови щодо ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
В області діє 5 центрів ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів. На нараді також виступали начальник управління соціального захисту населення м. Новоград-Волинський, головний лікар Житомирського «Будинку дитини», заступники голів з гуманітарних питань м. Житомира та м. Бердичева та інші. Піднімались та вносились конкретні пропозиції щодо покращення роботи з хворими дітьми, цього безперервного, тривалого процесу, який грунтується на принципах ранньої діагностики, раннього лікування, ранньої медико-соціальної реабілітації, соціальній адаптації та роботи з батьками. Було відзначено вагомий внесок зі сторони Фонду соціального захисту інвалідів у створенні гідної реабілітаційної бази в центрах.
Насамкінець наради було прийнято конкретні рішення. Учасники зібрання ознайомились з діяльністю міського центру ранньої реабілітації дітей з особливими потребами.